%30 'A VARAN SEZON SONU ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM Detay

Koleksiyonlarımız

500 'den Fazla Model

Haber Bülteni

Üye olun %5 indirim

* sadece mayıs ayında geçerlidir.

Goose?

Goose, Noor Mimarlık Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Üretimine 1997 yılında kız çocuklarının “hayal ettikleri gibi” giyinebilmelerine yardımcı olmak üzere, kıyafetler tasarlamak, üretmek ve dünya’nın çeşitli ülkelerinde pazarlamak üzere kuruldu...

İlk perakende deneyimini, Boyner çok katlı mağazacılıkta cornerları ile yaşadı. Sonrasında mağazaları ile çocuk sektöründeki yerini aldı. Ürün profilin de “çocuk gibi çocuk” politikasından ödün vermedi. Kız çocuk giyiminde, farklılığı ve kaliteyi, kumaşından aksesuarına, deseninden modeline, dikişinden sunumuna kadar detaylarda yakalamayı hedefledi. Goose çocuk sağlığını en üst seviyede gözeten tedarik ve üretim yaklaşımı ile, güvenlik ve kalite bakımından dünya standartlarında ürünler üretiyor.

Hedefi mevcut pazarda adından söz ettirmek ve zincir mağazacılık alanında büyümektir Goose, yenilikçi, yaratıcı ve yalın tasarımlar kullanan genç ve yetenekli çalışma ekibiyle büyümektedir. İstanbul’da Trump Plaza AVM, Marmara Park AVM, Kozyatağı Mağaza, Bağdat caddesi Mağazası, Ortaköy Mağazası ve Nişantaşı Mağazası olmak üzere müşteriyle buluşmaya devam etmektedir.

Neler Yaptık?

Mağaza
Model
600+
Sipariş

Sezon Sonu İndirimli Ürünler

Goose İstanbul / Head Office

Merkez Mah. Çifte Cevizler Cad. İyi Niyet Sok No: 33 Karper Plaza Kat: 1 Şişli/İstanbul, Türkiye

Tel: +90 (0212) 232 50 04 Tel: +90 (0212) 220 50 14

info@goose.com.tr

%100 Güvenli Alışveriş

İyzico sistemiyle güvenli alışveriş.

Neden iyzico?

300TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Ücretsiz İade Ve Değişim
Kredi Kartlarına Taksit Seçenekleri
Blog
Bizi takip edin
INSTAGRAM