%30 'A VARAN SEZON SONU ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM Detay

Müşteri Hizmetleri

Türkiye içerisine gönderilen siparişler için iade ve değişim

Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Buna rağmen www.goose.com.tr’dan yapılmış olan alışverişlerde fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde dilediğiniz zaman iade konusunda destek olmaktayız. İnternet üzerinden almış olduğunuz ürünlerin değişim ve iadesi internet üzerinden yapılmaktadır. (mağazalarımızda yapılmamaktadır.)

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

 

Nasıl İade Yapabilirim?

  • www.goose.com.tr sitemizden “Hesabınız” sayfasında ilgili sipariş geçmişinizde “Sipariş Detay” bağlantısını tıklayıp, iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, nedenini seçerek onaylamanız gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün adedini ve iade nedenini seçiniz ve talebinizi onaylayınız.
  • Siparişinizin faturasıyla birlikte size gönderilen Müşteri Ürün İade Formunu mutlaka eksiksiz doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir. Aksi halde iade işleminiz yapılamayacaktır.
  • İade talebi oluşturduğunuz ürün/ürünleri iade kodu ve doldurduğunuz iade formunun yer aldığı faturayla birlikte ücretsiz olarak Aras Kago, MNG Kargo ile aşağıdaki iade adresimize gönderebilirsiniz.

1. İade Koşulları

·        www.goose.com.tr adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünlerinizi, dilediğiniz zaman iade edebilirsiniz. 

2. Ürün Ücretinin Tarafınıza İade Edilmesi

·        Ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek siparişteki ödeme metodunuza göre geri ödemeniz gerçekleştirilir.

·        İade işleminiz gerçekleştiğinde tarafınıza e-posta yolu ile bilgi verilmektedir.

·        Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.

·        Mağazalarımıza yapacağınız iadelerde geri ödeme, siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ancak, havale/EFT ödeme metodlarından biriyle oluşturulan siparişlerin geri ödemesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılmaktadır. 

·        Havale/EFT ile oluşturmuş olduğunuz siparişlerin iadesi durumunda ödeme yapılırken banka tarafından tahsis edilen tutarın iadesi yapılamamaktadır.

 

İade Adresimiz:
Merkez Mah. Çifte Cevizler Cad. İyi Niyet Sok No: 33 Karper Plaza Kat: 1 Şişli / İstanbul